Hikvision DS-KAW60-2N Tápegység kaputáblákhoz és lakáskészükékekhez; kimenet: 24 VDC/2,5 A
Tápegység kaputáblákhoz és lakáskészükékekhez; kimenet: 24 VDC/2,5 A
Kérem érdeklődjön!
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Adatok
Adatok
Gyártó
Hikvision
Áramerősség
2500 mA
Teljesítmény
60 W