Hikvision DS-KAW150-4N Tápegység kaputáblákhoz és lakáskészükékekhez; kimenet: 48 VDC / 3,2 A
Tápegység kaputáblákhoz és lakáskészükékekhez; kimenet: 48 VDC / 3,2 A
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Adatok
Adatok
Gyártó
Hikvision
Áramerősség
2500 mA
Teljesítmény
150 W